Ugdymas

Didžiausias džiaugsmas – matyti laimingą vaiką!

Vaikystė – pats gražiausias ir nerūpestingiausias laikas, kurį norisi kuo ilgiau pratęsti, leisti vaikui džiugiai pažinti pasaulį. Tai ne tik naujų atradimų metas, bet ir intensyviausias charakterio formavimosi, svajonių ir savo talentų pažinimo laikotarpis. Kartu tai ir geriausias laikas vaiko ugdymui bei lavinimui, kuomet jis viskuo domisi, yra aktyvus ir smalsus.

„Kas tai?“, „Kodėl?“, „Kur?“, „Kaip?“ – klausimai, su kuriais kasdien susiduria tėveliai ir ikimokyklinio ugdymo pedagogai. Atsakymus į pasaulio paslaptis randame kartu, per bendravimą ir žaidimą, nes būtent žaisdamas vaikas geriausiai pažįsta aplinką, tyrinėja ir patiria atradimo džiaugsmą.

„Boružėlių pievos“ misija – padėti vaikui mokytis bendrauti su kitais, sudaryti sąlygas kalbinei, plastinei, muzikinei ir meninei išraiškai tobulėti, nepamirštant ir fizinio aktyvumo. Skatiname vaiką tapti savarankišku, pasitikinčiu savimi, o kartu su tuo natūraliai gimsta ir atsakomybės jausmas už save ir savo veiksmus. Stengiamės laikytis taisyklių, taip rodydami pagarbą sau ir kitiems: tvarkingai susidėti drabužėlius spintelėje, susitvarkyti žaidimo ir darbo vietą. Mokomės priimti pagalbą ir padėti tam, kuriam to reikia, dalintis žaislais, padėkoti, atsiprašyti, palinkėti „skanaus“ ar „saldžių sapnų“. Tikime, kad šie bendravimo įgūdžiai, įgyti „Boružėlių pievoje“, palengvins tolimesnį mokymąsi mokykloje.

Vaikų darželyje „Boružėlių pieva“ vaikams suteikiamos galimybės dalyvauti įvairiose veiklose su savo srities papildomo ugdymo specialistais:

  • Menų ir dailės studija. Menai nieatsiejama žmogaus dalis. Vaikas pradeda kurti jau ankstyvojoje vaikystėje, todėl mūsų užduotis skatinti vaiko kūrybą, fantaziją, savęs ieškojimą ir atradimą.
  • Muzika. Labai didžiuojames, kad turime nuostabią muzikos mokytoją, kuri vaikams suteikia visapusišką garsų, ritmo, šokio, judesio pažinimą.
  • Anglų kalba. Tikime, kad ikimokykliniame amžiuje vaikas jautriausias ir imliausias kalboms. Kiekvieną savaitę vaikus aplanko anglų  kalbos mokytoja su specialiai ikimokyklinio amžiaus vaikams paruoštomis kalbų programomis.
  • Logopėdiniai užsiemimai. Liežuvėlių mankštelė, gyvūnų garsų pamėgdžiojimas, naujų žodžių pažinimas ir daug daugiau…
  • Sporto ir šokių valandėlė. Profesionali sporto ir gatvės šokių mokytoja aplanko vaikučius vieną kartą į savaitę ir ne tik puikiai pasimankština, bet ir išmoksta naujų šokio judesių.
  • Keramika. (*kainuoja papildomai)

Veiklos įskaičiuotos į darželio mėnesinį mokestį.

*Daugiau darželio veiklos ir kasdieninių užsiemimų galite pamatyti mūsų Facebook paskyroje „Boružėlių pieva“.