Atsiliepimai

Lankėme šį  darzelį – geresnio kolektyvo net negalėjau tikėtis. Tiek savininkės, tiek visos auklėtojos vaikučius myli ir priziūri kaip savo. Vaikučiams veiklos visada pilna, jie puikiai lavinami ir ugdomi. Atsižvelgta į kiekvieną  vaikutį, visi apkabinti, visi išmyluoti. Mano vaikas pradėjo lankyti dar visai mažiukas, ten tiek suaugo ir tiek išmoko… Visada palikdavau visiškai ramia širdim. Auklėtojos visada linksmos, pati kelias dienas buvau viduj ir mačiau kaip jos puikiai susitvarko situacijose. Rekomendacija visu 100%.

Sandra Ieva

Pamenu,kad vaikučiams atėjus i grupę buvo galima pamatyti didžiules vaikų akytes,kažko ieškančias-mamos,šilumos,apkabinimo…ir ką mes matome dabar ? Kiekvienas atrado savo erdvę, draugus…Būdami tarp vaikų mažyliai išmoko suvokti save, išmoko derinti savo veiksmus,tapo savarankiškais…Šiandiena mūsų vaikas kitoks,didelių auklėtojų pastangomis, pradėjo kartu su vaikais valgyti įvairų maistą,džiuginti mus įvairiais darbeliais…Negaliu apsakyti,kaip mes džiaugiames darželiu dėl visų šių išvardintų priežaščių, ir tuo , kad užsižaidę vaikai kartais net nenori eiti namo. O taip pat esu dėkinga auklėtojoms,kurios dirba tokį atsakingą ir sunkų darbą-ugdo jaunąją kartą. Iš visos širdies MYLIU Jus !!!

Loreta

Ačiū Jums už mano sūnaus laimę.
Kai Jis pabūna pas Jus, likusią dienos dalį būna visai kitoks.
Ir brolį glaudžia prie savęs, ir žaidžia.
Vaikas nuotaikos puikios grįžta namo. Esu laiminga Jus radusi !!!

Indrė

Ačiū Jums, Anželika ir Karolina, kad esat draugiškos, rūpestingos ir labai kūrybingos. Šioje naujoje vietoje išties jauku, gražu ir gera.

Oksana

„Boružėlių pieva” – geriausia, kas galėjo nutikti mano dukrytei Mėtai. Tai buvo pirmasis mūsų lankytas darželis. Visos išankstinės baimės išgaravo per pirmas 15 min. Nepaprastas auklėtojų Andželikos ir Karolinos atsidavimas, gerumas, meilė vaikams, išradingumas padarė stebuklus. Iki šiol prisimenam daugybę dainelių iš mokytojos Deimantės repertuaro, fizinio pratimų iš Andželikos mankštelių, lentynos iki šiol lūžta nuo išradingiausių darbelių, piešinių.. Nuotraukų albumai pilni nuotraukų iš Karolinos vestų įspūdingų gimtadienio puotų, kelionių autobusų po visą Lietuvą ir t.t. Kartais net sunku suprasti, kaip per kelis metus galėjo tiek daug visko nutikti 🙂 Didelis Jums ačiū už viską viską ir kuo didžiausios kūrybinės sėkmės, sveikatos ir kantrybės ugdant naujus mažuosius boružiukus !!!

Rūta

Kaip gera vėl sugrįžti pas Anželiką! Žmogus is Didžiosios raidės! Taip mylėti vaikus duota jai Dievo… Tik taip įsivaizduoju darželio aukletoją. Ji ne viršininkas, ji vaikų Draugas. Ačiū Jums Anželika! Jūs buvote, esate ir visada būsite mūsų širdyse! Ana Marija+Danielis+Jelena

Jelena