Gimtadieniai Boružėlių pievoje

Darbo dienomis (I-V) nuo   18.00- 21.30 val. kainos nurodytos su personažo paslaugomis:

2 val. 105EUR
2.5 val. 125EUR

Savaitgaliais (VI-VII) nuo 11.00- 21.00val. kainos nurodytos su personažo paslaugomis: 

 2 val. 120 EUR
2,5 val. 150 EUR
3 val. 165 EUR

Darbo dienomis (I-V) nuo 18.00- 21.30 val.

2 val. 100EUR
2.5 val. 110 EUR

Savaitgaliais (VI-VII) nuo 11.00- 21.00val. 

2 val. 100 EUR
2,5 val. 110EUR
3 val. 120 EUR

 

Papildomas laikas: +30 min.- 30 EUR. ; +60min.- 45EUR

*Papildomas laikas užsakomas atsižvelgiant į užimtumą.

 

Tik uždaros šventės. Užkandžiais pasirūpina šventės „kaltininkai”. Arbata ir kava vaišiname mes!

Gimtadienio temą galės išsirinkti net ir didžiausi svajotojai! Esame lankstūs ir nuolatos atnaujiname šventinę tematiką, todėl esant norui galime pasiūlyti gimtadienį pagal užsakovų pageidavimus(už papildomą mokestį).

Šventės vietą galite apžiūrėti darbo dienomis nuo 17.00 val.

*Rezervacijos metu imamas 30EUR užstatas. Atšaukus šventę užstatas nėra grąžinamas. Šventinėmis dienomis taikomos savaitgalio kainos.

 

Pižamų vakarėlis

Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo bent vieną kartą vakare likti namie su draugais be tėvelių, įlysti į pižamą, ciupti pagalves ir… Na palauk…, o gal papasakoti baisią, kvapą gniaužiančią istoriją ar pasigaminti sapnų gaudyklę. O gal mergaitės noretų… ne ne, tėveliai tirai neleis- nusilakuoti nagus? Snausti ir žiovauti tikrai neteks, tuo labiau, kad kaimynai tikrai nesupyks dėl garsiai skambančios, linksmos muzikos- taigi pirmyn į naktinę diskoteką. (Gimtadienis skirtas 6-9m. vaikams)

Boružėlės gimtadienis

Vabalėliai, kirminai ir kiti vabzdžiai nelabai mums patinka, bet sunku surast žmogų, kuriam būtų nemielas mažas vabalėlis- boružėlė. O jos juodi taškučiai ant raudonų sparnelių taip ir vilioja-suskaičiuok kiek man metų- du, trys, keturi… O dabar pažaiskim- boružėlė turi pilną lagaminą įdomiausių žaislų ir žaidimų ir kviečia pačius mažiausius berniukus ir mergaites pavirsti boružiukais ir skristi. (Gimtadienis skirtas 3-5m.  vaikams)

Piratai

Ar esi daug girdėjęs apie tikrus piratus? Kas jie tokie? Ogi plėšikai, trokštantys surasti lobį, užgrobti laivą, sučiupti į belaisvę priešininką. Visą šitą įmanoma padaryti mūsų ”Boružėlių pievoje” Taigi kartu su draugais tapsim viena įgula ir šūkis “Piratai pirmyn” pasinerti į smagių žaidimų bei konkursų sukurį, surasim lobį, bei duksim ir triukšmausim, o spalvota čiuožykla bus mūsų didžiulis, nešantis per bangas piratų laivas.  (Gimtadienis skirtas 4-7 m.  vaikams)

Maša ir lokys  „Mašos nuotykiai”

Kas nepažįsta linksmos, kupinos išdaigų, juokingos Mašos ir jos draugo lokio? Mūsų Maša labai nori turėti daug draugų. Ateikite į svečius pas Mašą ir ji tikrai neleis Jums nuobodžiauti. Linksmi konkursai ir žaidimai, o jai labai norėsite, sužinosite tikrą istoriją, kaip Maša pateko į svečius pas lokį.  (Gimtadienis skirtas 3-5m.  vaikams)

Raganėlių sąskrydis

Kas sakė, kad raganėlės gali pasirodyti tik rudenį, per Helouvyną? Tikrai ne, jei praversi langą tai gali išvysti skrendančias ant šluotos raganėles, kurios skuba į sąskrydį- sugalvoti naujų burtų, pagaminti raganiško viralo ir šiaip pasiautėti. Taigi, kviečiame 4- 7 metų mergaites ir berniukus pavirsti paganaitėmis ir raganiais, išbandyti savo magiškas galias linksmame gimtadienyje kartu su vyriausia Raganėle. (Gimtadienis skirtas 4-7m.  vaikams)

Alisa stebuklų šalyje

Kviečiame patirti nuostabią kelionę einant paskui Baltąjį Triušį, vykdant Jos didenybės Karalienės įsakymus. Vaikų laukia keisčiausi dalykai, kurie gali atsitikti keliaujant įdomiausiomis pasakos pėdomis- sužinosime kokiomis pirštinaitėmis puošiasi Karalienė, kaip šypsosi Čėšyro Katinas, keliausime į Karalienės sodą ir priskinsime raudonų ir baltų rožių, dalyvausime beprotiškoje arbatėlėje. (Gimtadienis skirtas 8-10 m.  vaikams )

 

Pelenės istorija

Pelenės krikštamotė Fėja nuves vaikus į gražiausią pasaką, pilna gerumo, draugiškumo ir meilės. Padėsime Pelenei padaryti daug darbelių, tam, kad ji galėtų vykti į puotą. Puošime Pelenės suknelę, matuosimes batelius ir dar daug įdomių dalykų laukia vaikučių, mylinčių šią gražią pasaką. O gal rinksime savąją Pelenę? Arba mergaitės taps tikromis princėsėmis, o berniukai tikri princai? Neapseisim ir be linksmos karališkos puotos, kuri dabar vadinama- diskoteka.(Gimtadienis skirtas  5-7 m.  vaikams )

Kakės Makės gimtadienis

Linksmuolė Kakė Makė kviečia berniukus ir mergaites į linksmą, nuotaikingą, nepakartojamą gimtadienį, bet tam turi būti draugiškas, linksmas ir didelis fantazuotojas, tada ir mūsų “Boružėlių pieva” taps linksmu labirintu, kur galima pasislėpti, paišdykauti, smagiai pašėlti, o ir mama ir tėti nepamiršti įtraukti į savo žaidimą. (Gimtadienis skirtas  2-5m.  vaikams )

Nuostabioji Elza šventėje

Ar kada svajojote atsidurti žiemoje vasarą? Taip, tai tikrai įmanoma! Nuostabioji Elza apsilankys tavo Gimtadienyje ir pavers jį pačia pačiausia švente. Žaisime, svajosime, lipdysime Olofui nosį ir…ir… ach net nežinome kaip viską papasakoti, nes veiksime tikrai daug. Taigi, Elza jau laukia tavęs. (Gimtadienis skirtas 4-7m.  vaikams)

 

Kol vaikučiai  linksminasi su personažu, tėveliai  galės ramiai atsipalaiduoti tėveliams skirtose patalpose. 

 *Būtina kambarinė avalynė.

Šventės rezervacija numeriu 8 690 31358.